AboutMake it Shine
Jak využít naplno svůj šatník, dát věcem nový šmrnc a nechat své já zářit.

Jmenuji se Kristýna a na těchto stránkách bych s Vámi ráda sdílela především své nadšení pro módu a oblečení a doufám, že Vám má až chorobná záliba ve zkoušení různých kombinací oblečení, mé z toho vzniklé nápady a nejrůznější tipy budou inspirací a pomůžou Vám lépe a kreativně využít Váš stávající šatník tak, aby reflektoval Vaši osobnost. V neposlední řadě se s Vámi podělím o své tipy na nakupování, aby jste mohli zjistit, že oblékat se lze zajímavě a přitom nemusíte za oblečení utrácet horentní sumy.  

Také zde najdete nejrůznější DIY nápady ať už mé vlastní, nebo cizí, a to především takové, které se dají unosit (i když sem tam se mezi ně vloudí i nějaký nenositelný, avšak určitě využitelný nápad). A musí být jednoduché – na komplikované projekty většinou nemám trpělivost. Třeba se mi povede probudit Vaše kreativní já :)

motto:
    Kreativní dospělák je vlastně dítě, které přežilo.”
Ursula K. Le Guin

A kdo je vlastně Kristýna?

Jsem normální holka, která nearada nosí stejné oblečení každý druhý den a tudíž tráví trochu moc času před zrcadlem ve snaze najít nové konbinace, má plnou hlavu kreativních nápadů, které často začně a málokdy dokončí, nadchne se pro kdejakou věc a raduje se z kdejaké prkotiny. No prostě trochu snílek, a trochu věčné dítě ;)

Ráda dělám z obyčejných věcí něco nového, hezčího a dávám jim nový účel. Baví mě používat věci, které by jiní nejspíš vyhodili a udělat z nich něco užitečného a nečekaného. A platí to i pro oblečení – často se snažím dát novou šanci I věcem , které mohou být označeny za nemoderní. Prostě se snažím ke všemu s větším či menším úspěchem přistupovat kreativně a optimisticky.

Proto se můžete těšit na spousty různých kombinací nových i starých vintage kousků, jejich úpravy a všelijaké další "udělej si sám" nápady.

A co by jste ode mně něměli čekat? Vzhledem k tomu, že mne rozčilují blogy, kde se mezi oblečením motá jídlo ( a také protože nejsem v kuchyni zrovna zručná ) tak nepočítejte s recepty ani fotkami zdravých (BIO) snádaní, hostin a oslav a tak dále. Není to ani cestovatelský blog, takže hory tu asi nebudou střídat palmy. A zatím ani neplánuji rozdávat tipy na správný životní styl, takže pokud chcete tipy na zdravou životosprávu a ideální pohyb, doporučuji poohlédnout se po jiných, fundovanějších stránkách :)
Vymiňuji si jen jednu vyjímku a tou jsou sladkosti a především čokoláda – čokoládu miluji a určitě nejsem sama. Proto se o tipy, kde se nechat rozmazlovat, ráda podělím – doufám, že se na mě za to nebude zlobit :)Pokud se Vám tento blog líbí a můj přístup je Vám blízký, ráda se tu s Vámi budu potkávat :)

  


Make It Shine
- How to use the maximum of your wardrobe potential, give your clothes a new life and make your self shine.

My name is Kristyna and on these pages I would like to share with you my passion for fashion and clothes and I hope that my almost pathological fondness for trying on all the different combination of clothes, my idea which come out of these “trying sessions”, and all the useful tips will serve as an inspiration for you and will help you to use your wardrobe in more creative way, so it will reflect your personality. Additionally I will share my shopping tips with you , so you can find out that having an interesting outfit doesn't have to mean you should spend all your money.

Furthermore I will share with you some DIY projects which are mostly to be worn as an accessories. Of course there will be some unwearable projects, but they should still be useful. And simple. I am not patient enough to work on long, time consuming projects. Maybe I will help to wake up your creative self :)

motto:
“The creative adult is the child who has survived.”
Ursula K. Le Guin

And who is Kristyna?

I am just a normal girl who doesn't like to wear the same clothes every other day and spends too much time in front of mirror in quest for finding new combinations, with the head full of creative ideas which she often starts and rarely finishes, gets excited for almost anything, and gets happy out of small, ordinary things. Just a bit of a dreamer and a bit of a child ;)

I like to transform ordinary things into something new, interesting, and with a new purpose. I enjoy using things other people might consider as trash and make something useful out of them. Them same applies for clothes – I try to give a new life to clothes which might be called “out”. I just try to have a positive and creative attitude in anything I do.

Thus you can look forward to plenty of different combinations of new and old vintage clothes, their refashioning and various DIY projects.

And what you shouldn't expect here? I am not a fan of blogs where the food is mixed with the clothes, thus (and because I am not a skilled cook) you won't find recipes, pictures of healthy (BIO) breakfasts, and fancy dinners here. This is not a traveler's blog either, so the palms are not gonna follow the mountains here. And (for now) I am not planning to give you any tips regarding the healthy life, so if you are looking for some, you should try some more competent blogger :)
I just want to ask you for one exception – sweets and especially chocolate. I love chocolate and I hope I am not alone here. Hence I will share my tips where you can get the best chocolate (or sweet pastry, or anything like that) and I hope I won't make you angry :)

If you like this blog I would be more than happy to meet here with you :)

No comments:

Post a Comment