Sunday, February 24, 2013

Flea Market Findings

Ahojte!


Také tak rádi procházíte všechny ty stánky na bleších trzích a "garage sales" s takovým tím vzrušujícím pocitem, kdy si připadáte téměř jako Indiana Jones při honbě za pokladem? A co je to teprve za pocit, když si nějakou tu neodolatelnou cetku skutečně nesete domů poté, co jste si ji v lítém cenovém boji s prodejcem opravdu vybojovali! Co na tom, že ta věc stála pár korun, pro Vás je to téměř svatý grál!

Tak pokud tomuhle pocitu rozumíte, tak se Vám zajisté budou líbit mé následující tři úlovky: Náramek se skleněnými kameny (5 EUR), krásně kýčovité (falešné) "Cartier" hodinky (2 EUR) a spona do vlasů, která je sice poněkud těžší, má však úžasnou patinu (1 EUR).

A jaký byl Váš poslední úlovek?


Hello!


Do you also have that exciting feeling when wandering through all the flea market or garage sale booths,  when you feel like Indiana Jones on the hunt for treasure? But how does it feel when, after the fierce price fight with the seller, you finally carry that irresistible trinket home! It doesn't matter it was really cheap, because for you it is almost the Holy Grail!

If you understand this feeling, you should enjoy my three findings: The bracelet with glass stones (5 EUR), beautifully meretricious "Cartier" watch (2 EUR) and a bit heavy hairgrip with nice patina.  

And what was your last finding?

No comments:

Post a Comment