Thursday, June 5, 2014

I did it too - pasta necklace

Ahoj!

Na tenhle nápad jsem narazila na stránkách talentované Dali - http://li-dali.blogspot.com, které má mimochodem spoustu dobrých nápadů. Její nápad se mi moc líbil a musela jsem něco podobného vyzkoušet. Abych se přiznala, můj těstovinový přívěsek je ještě jednodušší. Je to supr jednoducý a levný projekt a hlavně si můžete vytvořit jakékoliv barevné kombinace tak, aby vám ladili s oblečením a doplňky. 


I came across this idea on the blog of talented Dali - http://li-dali.blogspot.com, who has tons of great ideas. I thought she had a great idea and I had to try something similar. To be honest mine pasta pendant is even simpler. This project is great as it allows you to create any colorful combination you want to match your clothes and it is cheap and pretty simple project.Jak se můžete sami přesvědčit, tohle je velmi levná záležitost - krom řetízku můžete použít věci, které s nšjvětší pravděpodobností máte doma - potřebujete penne těstoviny, lak na nehty, nebo akrylovou barvu (lak se ale zdá lepší) a lepidlo (já použila vteřinové). A pokud máte doma pár přívěsků, tak dost možná můžete použít i řetízek z jednoho z nich. Na realizici tohoto nápadu, tedy prakticky nepotřebujete nic kupovat. A jak můžete vidět v Dalině příspěvku, je to i velmi jednoduchý "projekt".

You can see it is really cheap project as except for the chain you can use just the stuff you probably have at home - you need penne pasta, nail polish or an acrylic paint (but the nail polish seems to work better) and glue ( I used superglue). And if you have some pendants you can probably use that chain. You don't need to buy anything specially for the project. It is also incredibly easy - as you can see in Dali's post.


A tady jsou dvě kombinace, které jsem vytvořila - zeleno stříbrná by mi měla ladit k hodinkám a mátově-zeleno černá k ostatním mátově zeleným doplňkům, které již mám.

And here you can see the 2 combinations I did - the green and silver one is supposed to match my watch and the mint and black should go well with some accessories I already have.A zde je obrázek z Dalina blogu a odkaz na její článek is návodem.
Tak co, zkudíte to také?

And here is the picture from Dali's blog and link to her post.
Are you going to try it?

http://li-dali.blogspot.cz/2012/10/acaroni-necklace.html#more

No comments:

Post a Comment