Saturday, January 4, 2014

4 ways how to wear colorful stripped dress in winter


Aneb další 4 důvody, proč si pořídit šaty v kontrastních barvách :)  
Jejich kombinovatelnost mě baví, díky šesti barvám je možné vytvořit jak barevně se prolínající outfity, tak nechat šaty vyniknout v kombinaci s černou. Možná si je pamatujete z tohoto podzimního příspěvku, kde dokázaly, že mohou vypadat zábavně, ležérně i trochu elegantně.
Doufám, že se Vám další nálož žluto-hnědo-červeno-černo-šedo-bílých pruhů bude zamlouvat ;)

Or I should say another 4 reasons to have a contrast color dress :)
I really like their matchability - thanks to six colors I can create colorful outfits as same as let the dress stand out in the combination with black color. You might remeber the dress from this autumn post where the dress proved it can be amusing, casual or slightly elegant.
I hope you gonna like the following load of yellow-brown-red-black-grey and white stripes ;)1. kombinace - převážně do červeno-bíla
S červeným romantickým svetříkem přepásaným tenkým krémově bílým páskem (zdůraznění pasu), krémově bílými punčochami v pleteném stylu a hnědo červeným šátkem jsem vytvořila romantický holčičí outfit.
1st combination - mostly red and white
In combination with the romantic red cardigan belted with a skinny creamy white belt (to highlight the waist), creamy white knitted style stockings and brown and red scarf I created romantic girly outfit.
2. kombinace - převážně do černa
Na rozdíl od předchozího romatického otufitu trochu přísnější a kombinace. Černá barva nechává šaty vyniknout. Košile zapnutá až ke krku umocňuje přísný dojem, zatímco kozačky na podpatku podporují ženskost a v kombinaci s černými legínami prodlužují nohy a nakonec dlouhé korále uvázané jako kravata outfit podtrhují.
2nd combination - mostly black
In comparison to the previous romantic outfit this one is slightly rigorous. The black color let the dress to stand out. The buttoned up shirt supports the rigorous look, while the high heel boots emphasize the femininity and in combination with black legginess make the legs to appear longer. Finally the long beads placed as a tie finalize the outfit.


3 kombinace - černo-bílá s trochou žluté
Žluto-černý šátek rozveseluje poněkud smutnou černo-bílou kombinaci svetříku a punčoch, která by bez něj navzdory barevným šatům mohla působit příliš usedle. To nic nemění na tom, že toto je tentokrát asi nejusedlejší kombinace těchto šatů :)
3rd combination - black and white with a hint of yellow
Black and yellow scarf cheer the outfit up slightly - otherwise the black and white combination of the cardigan and stockings could be a bit staid despite the colorful dress. Still this time this combination is the staidest one :)

4 kombinace - šedo-červená s trochou bílé
Tentokrát jsem nechala více vyniknout bílé pruhy tím, že jsem si vzala bílé ponožky, které jsem nechala koukat z kozaček a přidala bílý nákrčník. Tím se bílá pravidelně opakuje. Červený svetřík udržuje outit hezky barevný, k čemuž přispívají i umírněnější šedé punčochy.
4th combination - grey and red with a hint of white
This time I let the white stripes to pop out more by wearing white socks in the black boots and white scarf - thanks to that the white color repeats regularly. The red cardigan together with the modest grey stockings keep the combination colorful .
Tak která kombinace se Vám líbí nejvíc?

So which combination you prefer the most?

Kristýna

No comments:

Post a Comment